Senior Associate w zespole VAT
Dlaczego warto dołączyć do Enodo Advisors?
Jesteś doświadczonym konsultantem podatkowym? A może zaczynasz lub chciałbyś zacząć swoją karierę menadżera w firmie doradztwa podatkowego? Znasz się na podatkach dochodowych i chcesz rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania zespołem i relacją z klientem? To świetnie.
Pewnie kilka rzeczy jest dla Ciebie ważnych? Po pierwsze dalszy rozwój merytoryczny. Jeśli tak to super! U nas jest się od kogo uczyć, jest z kim omówić wątpliwości. Wiemy, że podatki są trudne i nikt nie ma całej wiedzy w małym palcu, a umiejętności zarządzania zespołem i relacjami z klientem nie nabywa się przez osmozę. Zależy nam na jakości i dzieleniu się wiedzą. Menadżerowie powinni mieć wsparcie. U nas mają. Ktoś powinien przeczytać Twoją opinię przed jej wysłaniem? U nas zawsze przeczyta. Trudna rozmowa z klientem czy członkiem zespołu? U nas nie będziesz prowadzić ich w pojedynkę.
Chcesz większej samodzielności w kontaktach z klientami? Chcesz zdobywać nowe umiejętności w zarządzaniu zespołem? Jeżeli tak, u nas będzie możliwość szlifowania swoich umiejętności menadżerskich przy bieżącym, codziennym wsparciu partnera. Nie będziesz też pod ciągłą presją sprzedaży i budżetu. W Enodo ważniejsza jest dbałość o jakość naszych usług i relacji z klientem. Celem jest, żebyśmy my oraz nasi klienci mogli współpracować z przyjemnością i uśmiechem.
Wszystko fajnie, powiesz, ale mam też życie prywatne. My również. Dlatego u nas work-life balance jest normą a nie fikcją. Praca to nie wszystko. Od zawsze to mówimy i tak działamy. Na pytanie co z nadgodzinami odpowiadamy – zdarzają się, ale nie są regułą. Tej żelaznej zasady trzymamy się od lat i z tego jesteśmy znani.
Brzmi zachęcająco? Zapraszamy do kontaktu.
Kogo szukamy:
Do zespołu VAT poszukujemy osoby, która dzięki szerokiej wiedzy i doświadczeniu, przy niewielkim wsparciu, będzie w stanie w dużej mierze samodzielnie realizować projekty podatkowe.