04.04.2019 1% podatku

Zachęcamy Państwa do wspierania OPP Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów”. Doradcy podatkowi z Enodo Advisors jako wspierający „Dom Aniołów Stróżów” oferują trzem pierwszym podatnikom , którzy zdecydują się przeznaczyć 1% na wsparcie „Domu Aniołów Stróżów”, pomoc w sporządzeniu deklaracji na zasadach pro bono*.

Enodo

*Pomoc oznacza sporządzenie deklaracji (zeznania rocznego) lub konsultacje  w wymiarze nieprzekraczającym 3 godzin roboczych, co w większości przypadków powinno być wystarczające.

W przypadkach bardziej skomplikowanych (np. rozliczenia dochodów zagranicznych, ) zastrzegamy sobie prawo ograniczenia konsultacji do 3 godzin i zaproponowania dalszej pomocy odpłatnie. Decyduje kolejność zgłoszeń. Na zgłoszenia czekamy pod adresem office@enodo.pl , do dnia 12 kwietnia 2019 r. Po 12 kwietnia 2019 r. kwestia pomocy i konsultacji pro bono przy sporządzaniu zeznania lub jego korekcie będzie przedmiotem indywidualnych ustaleń. Pomoc nie dotyczy konsultacji i sporządzenia deklaracji dochodów z działalności gospodarczej.

Pozostałe aktualności