29.05.2019 Enodo Advisors zawiera strategiczne partnerstwo z Quantera Global

Quantera Global, jedna z wiodących niezależnych globalnych firm doradzająca w sferze cen transferowych, z dumą ogłasza swoje partnerstwo strategiczne z Enodo Advisors, polską firmą specjalizującą się w doradztwie podatkowym i w zakresie cen transferowych. Nawiązana współpraca umocni kompetencje w usługach z obszaru cen transferowych, zapewniając międzynarodowym przedsiębiorcom odpowiednie, dostosowane do ich potrzeb rozwiązania w sferze cen transferowych.

Enodo

Artur Klęsk, Partner w Enodo Advisors: „Powszechnie wiadomo, że ceny transferowe coraz bardziej przyciągają uwagę Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) oraz organów podatkowych, także w Polsce. Enodo Advisors ma szerokie doświadczenie w cenach transferowych, w tym w obrębie opracowania polityki cenowej i powiązanych z tym analiz, dokumentacji, a także we wspieraniu klientów podczas kontroli i sporów. Dzięki partnerstwu z Quantera Global, Enodo Advisors zostanie wzmocnione poprzez międzynarodową sieć firm doradczych. Nieoceniona będzie też wartość sumy kompetencji i wiedzy eksperckiej w obszarze cen transferowych. Ponadto, przyświecają nam podobne wartości oraz misja ; sposób w jaki chcemy wspierać naszych klientów i budować długoletnie doświadczenie jako zaufani doradcy.”

Richard Slimmen, Dyrektor Zarządzający Quantera Global, dodaje: „Bliska współpraca z Enodo Advisors wzmacnia potencjał Quantera Global w skali światowej, w tym również w Polsce. Enodo Advisors wnosi cenną wiedzę oraz doświadczenie, zwłaszcza znajomość polskiego rynku, na którym spodziewany jest znaczący wzrost postepowań w obszarze cen transferowych. Wszyscy wysoko cenimy bliską i transparentną współpracę, zarówno miedzy sobą, jak i z naszymi klientami”.

Quantera Global jest jedną z wiodących światowych i niezależnych firm doradzających w zakresie cen transferowych. Zapewnia wyspecjalizowane, zintegrowane usługi obejmujące ceny transferowe dla międzynarodowych przedsiębiorstw o zróżnicowanej wielkości. Naszą misją jest aby pełnić rolę zaufanego doradcy w obszarze cen transferowych dla naszych klientów, dzięki ścisłej współpracy
i budowaniu długofalowych więzi, które będą stanowić wartość dodaną dla biznesu. Zapewniamy najwyższej jakości usługi w zakresie cen transferowych na terenie Europy, Azji oraz Ameryk, wspierając międzynarodowe przedsiębiorstwa we wszystkich aspektach projektowania polityki cen transferowych, compliance i zarządzania ryzykiem.

Pozostałe aktualności